25B-D2P3N104
ALLEN BRADLEY 25B-D2P3N104
Condition
Stock
Price
0
Factory sealed
Factory Sealed (from surplus)
Open Box
Used
Refurbished
Used and refurbished. The item is in very good condition and securely packed in neutral packaging.
  • 12 months warranty with PLC-Mall
  • Express/courier delivery possible
  • smiley
    Daily shipping until 5:00 PM CST, Mon.-Fri.
  • Daily stock updates
PowerFlex 525 AC Drive, with Embedded EtherNet/IP and Safety, 480 VAC, 3 Phase, 1.0 HP, 0.75 kW Normal Duty; 1.0 HP, 0.75 kW Heavy Duty, 2.3A, Frame A, IP20 NEMA / Open Type, No Filter