22-RF5P7-AS
ALLEN BRADLEY 22-RF5P7-AS
Factory sealed
Factory Sealed (from surplus)
Open Box
Used
Refurbished
Used and refurbished. The item is in very good condition and securely packed in neutral packaging.
12 months warranty with PLC-Mall
Express/courier delivery possible
Daily shipping until 5:00 PM CST, Mon.-Fri.
Daily stock updates
Line Filter, PowerFlex 4 Class, 3-Phase, 380-480V AC, 5.7A, Short Cable Length
Product Specifications*
*Information provided without warranty of any kind
Similar products
ALLEN BRADLEY
22-COMM-P
ALLEN BRADLEY 22-COMM-PPowerFlex Component Class PROFIBUS Communication Adapter
ALLEN BRADLEY
22D-D4P0N104
ALLEN BRADLEY 22D-D4P0N104PowerFlex 40P AC Drive, 480V AC, 3-Phase, 4 Amps, 1.5 kW, 2 HP, Frame Size B, Panel Mount IP20 (NEMA Type Open), Display Reset Only, without CE Compliant Filter, Standard