1492-IFM20D120
ALLEN BRADLEY 1492-IFM20D120
Factory sealed
Factory Sealed (from surplus)
Open Box
Used
Refurbished
Used and refurbished. The item is in very good condition and securely packed in neutral packaging.
12 months warranty with PLC-Mall
Express/courier delivery possible
Daily shipping until 5:00 PM CST, Mon.-Fri.
Daily stock updates
OB
FS
20-Point Digital IFM, 120V AC LED Indicators, Standard
Product Specifications*
*Information provided without warranty of any kind
Similar products
ALLEN BRADLEY
1492-GH100
ALLEN BRADLEY 1492-GH100High Density Miniature Circuit Breaker, Push to Set, 1 Pole, 10A Rating